Bolu- Abant- Yedigöller Turu

Günübirlik Tur BIR PANORAMIK HARIKASı BIR GEZI BOLU ABANT YEDIGöLLER
Kişi Başı 299.00 TL


1 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA 2 GECE 2 GÜN

Gece saat 22:00da Üçkuyular Opet benzin istasyon önü, 22:15 Üçyol yazahaneler, 22:40 Karşıyaka Anıt Heykel, 23:00'da Bornova Ege Üniversite Hastanesinden misafirlerimizi alıyor ve Akhisar ve Susurlukta vereceğimiz molalarımız sonrasında
1GÜN
Sabah saatlerinde Kahvaltı molamız sonrasında Bolu merkeze gidiyor ve bizi bekleyen minibüslere biniyor ve Yaklaşık 2saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz, Yedigöller Milli Parkı'na çıkıyoruz. (Yedigöller Bölgesine Otobüs Çıkmamaktadır ) Sırasıyla Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Büyükgöl’ü görüyoruz. Tabiat ananın bizlere bahşetmiş olduğu bu güzellik için misafirlerimize serbest zaman ve fotoğraf molası veriyoruz. Öğle yemeğini(Ekstra)sucuk ekmek veya köfte ekmek olarak alıyoruz. Yemeğimiz sonrasında minibüslere biniyor Bolu merkeze geri dönüyoruz. Aracımıza biniyor Bolu Gölcük Tabiat parkına gidiyor buradaki serbest zamanımızın ardından Bolu merkezde bulunan otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2.GÜN
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Bolu'ya yaklaşık 30 km mesafede bulunan başka bir doğa harikası olan Abant Milli parkı, Abant Gölüne gidiyoruz. Çevresi yaklaşık 7 km olan gölde aracımızla panoramik bir gezi yapıyor, sonrasında aracımızı belli bir noktada bırakıyor ve dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, faytona binebilir, köylü pazarından alışveriş yapabilir. Abant gölü gezimiz sonrasında geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarımız sonrasında İzmir'e ulaşıyor ve bir başka Martı Tur organizasyonunda bluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *Lüx Otobüs ile ulaşım 
  *1 Gece Otel Konaklama 
  *Otelde alınan 1akşam yemeği ve sabah kahvaltısı
  *Acenta ikramı(Sıcak ve soğuk içecekler) 
  *Rehberlik Hizmeti 
  *Seyahat sigortası
  *Acenta Refakati 

Dahil Olmayanlar

  İlk gün Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği
  Müze ve ören yeri girişleri(yedigöller dolmuş ve griş ücretleri ekstra olarak)
  Molalarda harcanan ekstralar

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
299 TL 150 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
316 TL 150 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
325 TL 150 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
332 TL 150 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
316 TL 150 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
325 TL 150 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
332 TL 150 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
316 TL 150 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
325 TL 150 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
332 TL 150 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
316 TL 150 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
325 TL 150 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
332 TL 150 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
317 TL 150 TL Ücretsiz
Paraf
6 Taksit
326 TL 150 TL Ücretsiz
Paraf
9 Taksit
344 TL 150 TL Ücretsiz