Usak Kanyon Cam Teras Jeopar Turu

Günübirlik Tur UşAK ULUBEY KANYONU CAM TERAS KULADOKYA TURU
Kişi Başı 79.99
Ofisten Ödemelerde Peşin Fiyatına 6 Taksit 13x6
 • Usak Kanyon Cam Teras Jeopar Turu


Ulubey Kanyonu, Uşak ilinin Ulubey ilçesi sınırları içerisinde bulunan kanyon. ABD'nin Arizona Eyaleti sınırları içerisinde bulunan Büyük Kanyon'dan sonra dünyanın en büyük 2. kanyonudur. Bugüne kadar bilinmeyen kanyon, Ulubey Çayı ve Banaz Çayı boyunca devam eden bir ana kanyon ile buna bağlanan onlarca büyük yan kanyonlardan oluşur. Ulubey çayı, bütün kanyonu adeta saklı bir cennete çevirmiştir. Kanyon 80 km uzunluğundadır.

Sabah saat 07:00'de belirlenen duraklardan misafirlerimizi aracımıza dahil ederek
ilk durağımız DÜNYANIN 2.ci BÜYÜK KANYONU OLAN ULUBEY KANYONU' NA doğru yola çıkıyoruz, yolda alacağımız kahvaltı (extra) molası sonrasında ilk gezeceğimiz yer olan ULUBEY KANYONUNA geliyoruz. 
Kanyonu 150 metre yükseklikten CAM TERAS üzerinden seyrediyoruz ve arzu eden misafirlerimizle kanyona iniyoruz.
Muhteşem coğrafyasını keyifle gezip, fotoğraflar çektikten sonra yukarı çıkıyoruz ve aracımıza binerek UŞAK merkezde vereceğimiz öğle yemeği (extra) molası sonrası KULA VOLKANLARI’nın günümüzden 10 ile 30 bin yıl önceki faaliyetleri ile oluşturduğu VOLKANİK BÖLGE’yi geziyoruz. (İlkçağda Katekekaumene(yanık yöre)adıyla bilinen Kula’ya geliyor ve gezimize önce KULA JEOPARK alanından başlıyoruz.Yaklaşık 300 kilometrekare alan kaplayan Jeopark sahası kabaca 1 milyon yıl önce başlayıp ara, ara 15bin yıl öncesine kadar süregelen volkanik patlamalar sonucu oluşmuş.Bu dönemde adeta yerkabuğu yırtılmış ve volkanik patlamalar sonucunda volkanik küller ve cüruflar oldukça geniş bir alana yayılmış.Yine bu patlamalar sonucu oluşan bu 50 den fazla kül konisi (volkanik tepeler ) yurdumuzun en genç volkanlarıdır.BÖLGE DÜNYA’NIN İLK OLUŞUM EVRESİNDEKİ HALİ OLMASI NEDENİYLE UNESCO tarafından, özel bölge ilan ve 4 eylül 2013 tarihinde Türkiye’nin ilk ve tek ,Dünya’nın ise 100 Jeopark alanından 99. su olarak koruma altına alınmıştır.)
Bura da Kapadokya’dakilerinin benzeri PERİ BACALARI, VOLKAN KONİLERİ ve KRATERLERİ gibi volkanik oluşumları görüyoruz. Akşam saatlerinde izmir'e doğru yola çıkıyoruz, yolda vereceğimiz uygun mola sonrası izmir'e varıyoruz.

Siz değerli misafirlerimizle bir bakşa organizasyonumuzda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * ULAŞIM
  * REHBERLİK HİZMETİ
  * ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
  * ACENTA REFAKATİ

Dahil Olmayanlar

  * SABAH KAHVALTISI
  * ÖĞLE YEMEĞİ
  * CAM TERAS GİRİŞ ÜCRETİ
  * MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
80 TL 40 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
84 TL 40 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
87 TL 40 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
89 TL 40 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
84 TL 40 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
87 TL 40 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
89 TL 40 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
84 TL 40 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
87 TL 40 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
89 TL 40 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
84 TL 40 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
87 TL 40 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
89 TL 40 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
85 TL 40 TL Ücretsiz
Paraf
6 Taksit
87 TL 40 TL Ücretsiz
Paraf
9 Taksit
92 TL 40 TL Ücretsiz