Pamukkale Buldan Konaklamali

Konaklamalı Tur PAMUKKALE-BULDAN- KONAKLAMALI
Kişi Başı 249.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN
Sabah saat 06:00 Karşıyaka Anıt, 06:15 Bornova Hastane, 06:30 Üçyol Acenta, 06:45 Üçkuyular Opet’ten misafirlerimizi alıyor ve Aydın, Denizli yol güzergahından gidiyor yol güzergahında sabah kahvaltısı için vereceğimiz molamız sonrasında, Pamukkale’ye ulaşıyoruz. Tekstil cenneti Denizli Pamukkale’de Varol Tekstile giriyor ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Buradan otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği saatine kadar dileyen misafirlerimiz otelimizin Türk Hamamından, Termal havuzundan ücretsiz faydalanabilir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 
2.GÜN
Sabah alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında havuz ve termalden faydalanıyoruz Rehberimizin bize vereceği saatte toplanıyor ve dünyanın 7 harikasından biri olan Pamukkale Travertenleri, Hierapolis Antik kenti gezmek için otelimizden ayrılıyoruz. Akşam üzerine doğru otelimize dönüyor ve akşam yemeği saatine kadar termal’den faydalanıyoruz. Akşam yemeğini canlı müzik eşliğinde alıyoruz. Konaklama otelimizde.
3.GÜN
Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak alıyor, dileyen misafirlerimiz öğle saatlerinde otelimizden ayrılış saatine kadar termalden faydalanabilir. Otelimizden ayrılıyor ve Kırmızı suyun çıktığı noktayı görüyor ve fotoğraflıyor, buradan dünyaca ünlü Bacasız fabrikalar köyü’ne Buldan’a gidiyoruz.Öğle yemeğimizi burada yörenin meşhur pidesinden tatma imkanı buluyor, alış veriş için serbest zaman veriyoruz. Buldan’dan sonra İzmir’e geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bir başka Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  Fiyata Dahil Olanlar
  * ULAŞIM * 2 GECE HOTEL KONAKLAMASI

  * REHBERLİK HİZMETİ

  * HOTELDE 2 AKŞAM YEMEĞİ * HOTELDE 2 SABAH KAHVALTISI

  * ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

  * SEYAHAT SİGORTASI
   

Dahil Olmayanlar

  FİYATA DAHİL OMAYANLAR

  * MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

  * EXTRA HARCAMALAR

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
249 TL 125 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
263 TL 125 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
270 TL 125 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
276 TL 125 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
263 TL 125 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
270 TL 125 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
276 TL 125 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
263 TL 125 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
270 TL 125 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
276 TL 125 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
263 TL 125 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
270 TL 125 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
276 TL 125 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
264 TL 125 TL Ücretsiz