Afyon Termal Otel Turu

Konaklamalı Tur SANDıKLı TERMAL OTELLERI GAZLı GöL TERMAL OTELLERI AFYON TERMAL OTELLER TERMAL OTEL KONAKLAMALı AFYON TURU İZMIR çıKışLı TERMAL VE KüLTüR GEZISI GECE KONAKLAMALı %100 TERMAL SUYUN MUCIZESI İLE TANışıN...
Kişi Başı 645.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1. GÜN

Sabah saat 07:00 da hareketimiz baslıyor ve İzmir Çıkışlı Afyon Termal Turumuza Başlıyoruz. Yol güzergahında kahvaltı molası (ekstra).  Kula  uşak güzergahı üzerinde olan.KULA PERİ BACALARINA uğruyoruz. Güzel bir gezimizin ardından Sandıklı’da bulunan Thermal otelimize gidiş. Otelimizin Termal havuzlar Sauna Türk hamamı Sauna ve Spa merkezinden faydalabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde


2. Gün Sabah 

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Otelin ücretli / ücretsiz aktivitelerinden yararlanma imkanı. Öğleden sonra belirlenen saatte Sandıklı’ya hareket. Döneminin ünlü Türk mutasavvıfı ve halk ozanı olan Yunus Emre'nin, daha sonra Sandıklı’nın bir mahallesi haline getirilen Yunus Emre Mahallesinde (Çay Köy), iki ayrı yönden gelen daha sonra birleşerek vadi boyunca akıp Menderes nehrine ulaşan Sel Çayı ve Çanlı Dere olarak anılan iki çayın birleştiği yerde hocası Taptuk Emre ile birlikte yaşamış olduğu türbeyi ziyaret ediyoruz. Çevre tanıtım gezimiz sonrasında akşam yemeğimizi yöresel lezzetlerin tadına ulaşabileceğimiz Sandıklı Kültür ve Sanat Evi’nde alacağız. Yemeğimizi, Anadolu’muzun sözlü kültürünü ve birçok değerini bizlere eğlenceli bir şekilde anlatan Yaren Gecesi eşliğinde alacağız. Keyifli bir gecenin ardından otelimize dönüş.

3.Gün

Sabah alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyo ve Aizanoi Antik Kenti'ne hareket ediyoruz. İkinci Efes unvanını alan kentte, dünyanın en iyi korunmuş Zeus Tapınağı, dünyanın ilk borsa yapısı ve dünyanın ilk stadyum-tiyatro kompleksini tanıma imkanı buluyoruz. Önemli bir tarihe sahip olan kentte yapılan kazılarda ilk Tunç Çağı’nın izlerine tanıklık etme imkanını yakalıyoruz.Sonrasında serbest zaman veridikten sonra Afyon-Uşak yol güzergahından İZMİR'imize dönüş ile turumuzu ,Sizleri almış olduğumuz noktalarda bırakarak bir başka MARTI TUR organizasyonumuzda sizlerle tekrar buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *Lüks otobüs ile ulaşım

  *Profesyonel rehberlik hizmeti 

  *Hotelde 2 gece yarım pansiyon Termal konaklama

  *Otel de alınan sabah kahvaltısı ve   ilk gün aksam yemeği

  *Seyahat sigortası

  *Termal havuzlar, türk hamamı ve sauna 

  *Arac içi ikramlar 

Dahil Olmayanlar

  * İlk Gün Sabah kahvaltısı ve öğlen yemekleri 

  * Mola yerlerinde yapılan exstra harcamalar

  * Öğlen yemekleri

  * Yaren gecesi 

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
645 TL 323 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
681 TL 323 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
700 TL 323 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
716 TL 323 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
681 TL 323 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
700 TL 323 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
716 TL 323 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
681 TL 323 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
700 TL 323 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
716 TL 323 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
681 TL 323 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
700 TL 323 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
716 TL 323 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
683 TL 323 TL Ücretsiz