Fethiye–kaş–kalkan-Demre-Dalyan konaklama

Konaklamalı Tur FETHIYE–KAş–KALKAN-DEMRE-DALYAN KONAKLAMA
Kişi Başı 399.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN:- Sabah saat 06:15 Karşıyaka Anıt, 06:30’da Bornova Hastane 06:50’da Şirinyer Eroğluiş merkezi 07:10te Üçyol 07:20’de Üçkuyular Opet’tenl’den konuklarımızı aldıktan sonra şehrin gürültü ve stresinden kurtulup rüya gibi bir tatil geçirmek üzere Fethiye’ye hareket ediyoruz. Sabah kahvaltımızı (Ekstra) olarak alıyor Öğle saatlerinde Dalyan’a ulaşıp tekne turumuza başlıyoruz. Caretta Caretta’ların izinde Caunos Antik kenti Kaya Mezarları’nı seyrederek tekne turumuzun keyfini çıkartıyoruz ve İztuzu Plajı‘na ulaşıyoruz. İztuzu Plajı’ndaki tatlı su ile tuzlu suyun birbirine karıştığı noktada yüzme molasının ardından teknemiz ile tekrar Dalyan’a ulaşıyoruz.Buradan otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Otelimizin Havuzundan faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: - Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılıp, Saklıkent’e gidiyoruz. Buz gibi suların Ovaya ulaştığı noktada 17 km.’lik kanyonun içlerine kısa ve zevkli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrıldıktan sonra Kalkan’a hareket ediyoruz ve kısa bir yolculuk sonrasında Kalkan’a ulaşıyoruz. Limanda kısa bir yürüyüş yaptıktan sonra Kaputaş Koyu’nun eşsiz manzarasını fotoğraflıyoruz ve Demre’ye hareket ediyoruz. Öğle yemeği için Demre’de vereceğimiz serbest zaman sonrasında limanda bizi bekleyen teknelerimiz ile Batık şehir Kekova’ya doğru yol alıyoruz. Kekova Adası'nın karşısında bulunan, Kale Köyü ve Ceneviz Kalesi bulunan Simena, denizin içindeki lahit mezarların görülmesi ve alınacak yüzme molasının ardından, Meis Adası’na kuş uçumu mesafedeki Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş‘ta akşam çaylarımızı yudumladıktan sonra otelimize geri dönüyoruz Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

3.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz ve Göcek Marina’dan tekne ile turumuza başlıyoruz. Oniki adalar ve Yassıcalar bölgelerindeki muhteşem koyları gezdikten sonra akşamüstü saat 17:00 civarı tekrar Göceğe geri dönüyor Bizleri bekleyen otobüsümüz ile dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarımızın ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Başka bir Martı Tur programında buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *Lüx Otobüs ile ulaşım 

  *Otelde alınan Sabah Kahvaltısı

  *Akşam yemeği

  *Programda belirtilen tüm turlar

  *Otobüsteki Sıcak ve Soğuk İkramlar

  *Seyahat Sigortası

  *Martı Tur refakati

  *Rehberlik Hizmeti

Dahil Olmayanlar

  *İlk gün sabah kahvaltısı-Öğle yemekleri

  *Otelde alınan içecekler

  *Müze ve Örenyeri girişleri

  *Tüm Tekne tur ücretleri

   

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
399 TL 200 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
421 TL 200 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
433 TL 200 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
443 TL 200 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
421 TL 200 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
433 TL 200 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
443 TL 200 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
421 TL 200 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
433 TL 200 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
443 TL 200 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
421 TL 200 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
433 TL 200 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
443 TL 200 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
423 TL 200 TL Ücretsiz