Bolu Abant Gölü Yedi Göller Amasra Göynük

Konaklamalı Tur BOLU ABANT GöLü YEDI GöLLER BIR GECE KONAKLAMALı TURU
Kişi Başı 2700 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

Gece saat 21:30da Üçkuyular Opet benzin istasyon önü, 21:40 Üçyol yazahaneler, 22:00 Karşıyaka Anıt Heykel, 22:20'da Bornova Ege Üniversite Hastanesinden misafirlerimizi alıyor ve Akhisar ve Susurlukta vereceğimiz molalarımız sonrasında

1 GÜN

Sabah saatlerinde Kahvaltımızı Abant gölü çevresinde alıyoruz. Sonrasında Bolu merkeze gidiyor ve bizi bekleyen minibüslere biniyor ve Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz, Yedigöller Milli Parkı'na çıkıyoruz. (Yedigöller Bölgesine Otobüs Çıkmamaktadır ) Sırasıyla Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Büyükgöl’ü görüyoruz. Tabiat ananın bizlere bahşetmiş olduğu bu güzellik için misafirlerimize serbest zaman ve fotoğraf molası veriyoruz. Öğle yemeğini(Ekstra)sucuk ekmek veya köfte ekmek olarak alıyoruz. Yemeğimiz sonrasında minibüslere biniyor Bolu merkeze geri dönüyoruz. Aracımıza biniyor Yeniçağa, Gerede yol güzergahından yaklaşık iki saat otuz dakikalık yolculuğumuz sonrasında Kraliçe Amastris’tin Şirin balıkçı kasabası olan Amasra’ya ulaşıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

2.GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın sonrasında Dünya Kültür Mirasına giren Safranbolu’ya gidiyoruz. Programımıza ilk önce Tokatlı Kanyon (CAM TERAS) gezisi ile başlıyoruz. Kanyon gezimiz sonrasında konaklarıyla meşhur ilçemize ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Hıdırlık Tepesi , Kaymakamlar Evi’ni geziyor Öğle yemeğimizi yöresel yemeklerden tatma imkanı buluyor, yemeğimiz sonrasında ,Cincin Hanı ,İzzet Paşa Camii ,Yemeniciler Arastası ve Köprülü Mehmet Paşa Camii'lerini geziyoruz. Daha sonra hem dinlenmek hem de alışveriş için lokumcuya gidiyoruz. Alışverişimizin ardından Amasra’ya geri dönüyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde .

3.GÜN

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Kraliçe Amastrist’sin şehrini geziyor Kemere Köprüsü ve Sormagir Kalesi’ni geziyoruz. Sahilde keyifle sabah kahvelerimizi yudumladıktan sonra bu şirin balıkçı kasabasından ayrılıyoruz. Bolu yol güzergahından geri dönüş yolculuğumuza geçiuyoruz. Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet’in Hocası olan ve Pasteur’dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin’in memleketi Göynük’e ulaşıyoruz. Şehirde Akşemsettin Türbesini, Romalılar döneminden beri kullanılan hamam ve 1923–24 yılları arasında İstiklal Zaferimizin anısına yapılmış 1960’da tekrardan restore edilmiş Zafer Kulesini resimliyor, öğle yemeğimiz için serbest zaman sonrasında, Geyve, Taraklı yol güzergahından gerekli molalarımız sonrasında, İzmir’e ulaşıyor, bir dahaki MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  Lüx Otobüs ile ulaşım

  2 Gece Otel Konaklama

  Otelde alınan 2 akşam yemeği 2 sabah kahvaltısı    

  Araç içi ikram

  Rehberlik Hizmeti    

  Seyahat sigortası

  Acenta Refakati

  Yedi Göller Dolmuş Ucreti

Dahil Olmayanlar

  Öğle yemekleri

  Müze ve ören yeri ve Abant gölü giriş ücretleri

  Molalarda harcanan ekstralar

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
2700 TL 1350 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
2851 TL 1350 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
2932 TL 1350 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
2997 TL 1350 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
2851 TL 1350 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
2932 TL 1350 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
2997 TL 1350 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
2851 TL 1350 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
2932 TL 1350 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
2997 TL 1350 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
2851 TL 1350 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
2932 TL 1350 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
2997 TL 1350 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
2859 TL 1350 TL Ücretsiz