Bozcaada Gökçe Ada Turu

Konaklamalı Tur MUHTEşEM GöRSELLIğI ILE FARKLı BIR TUR GöKçE ADA BOZCA ADA TURU
Kişi Başı 299.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

BOZCAADA &GÖKÇEADA 2 Gece 2 Gün :28-29-30. Eylül 299 tl. tur programı 28 Eylül Akşam çıkışlı 29 Eylül Konaklama 30 Eylül Dönüş Akşam 12 de çıkışlı.Sabah kahvaltı molası sonrasında,
Çanakkale’den Feribotla ECEABAT’a geçiyoruz.Buradan KABATEPE İSKELESİ’ne gidiyor ve arabalı vapurla keyifli bir deniz yolculuğu sonrasında GÖKÇEADA’ya varıyoruz.Kelimelerle anlatmanın mümkün olmadığı ancak yaşanarak ulaşılabilir bir güzellik Gökçeada… Rüzgarlarıyla okşanan volkanik yapısı, verimli ovaları, bağları, zeytinlikleri, dünyada eşi zor rastlanır su kaynakları, asırlık çınarları köyleri, çamaşırhaneleri, buram buram tarih kokan mitolojik öğeleri, kaleleri, yer değirmenleri denizi ve kumsallarıyla yeryüzünde bir cennet parçası.. öğle yemeği için GÖKÇEADA merkez’e inip,serbest zaman veriyoruz.Daha sonra ZEYTİNLİ KÖY’ne gidiyoruz.. Her tarafı zeytinliklerle dolu Zeytinliköy’de Madamın DİBEK kahvesinden keyifle içip, içinde Kiliseleri, Çeşmeleri, Evleri olan taş döşenmiş daracık sokaklarını geziyoruz. Ardından, Eski rum evleriyle ünlü TEPEKÖY’e hareket ediyoruz.. Burada, Adada üretilen şarapların tadına bakabilir ve satın alabilirsiniz. Sonrasında, Türkiyenin en batı noktası İNCEBURUN’u görerek, Gökçeadanın en hareketli bölgesi olan, KALEKÖY’ü gezmeye gidiyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda, sevdiklerinize alışveriler yapabilir, Kafe’lerinde çay keyfiyle, muhteşem gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca, sahilinde yürüyüşler yaptıktan sonra, akşamüzeri GÖKÇEADA’ya veda ederek, feribotla, KABATEPE’ye geçiyoruz.ECEABAT’ tan ÇANAKKALE ye 5 ***** Boğaz otelde Akşam yemeğimizi alıp konaklıyoruz Dileyen misafir lerimiz Çanakkale geziyor sabah otelde kahvaltı sonrası Geyikli Araba vapuru ile BOZCAADA’ya geçiyoruz. Adanın en görkemli yapısı olan KALE ile turumuza başlıyoruz. KALE gezimiz esnasında, rehberimizden hem ada ile ilgili, hemde kale ile ilgili, bilgilerimizi aldıktan sonra, buranın meşhur ŞARAP’larından alışverişler yapıyoruz ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. İsteyenler balık menüsünden, öğle yemeğini BOZCAADA LİMANI’nda veya Bozcaada’nın merkezindeki ara sokaklarda aperatif olarak alabilirler.. Ayrıca, Bozcaada’nın yine meşhur dometez reçelinden almayı unutmayın!!! Mübadele yıllarına kadar Rumlar ve Türklerin yüzlerce yıldır barış içinde yaşadığı BOZCAADA’da, şimdi bir elin parmakları kadar Rumlar kalmış, Kültürlerin kaynaştığı; RUM MİMARİSİ EVLERİ, TARİHİ KİLİSESİ’ni görüyoruz ve sokaklarında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. İsteyen konuklarımızlada, minibüslerle BOZCAADA’nın (ekstra) Plajlarını, Koylarını, Rüzgar Güllerini, Üzüm Bağlarını görmeye gidiyoruz.. BOZCAADA’nın bu güzellikleri sizleri derinden etkileyecek. Feribot saatine göre gezimizi tamamlıyoruz ve tekrar GEYİKLİ LİMANI’na dönerek, İzmire hareket ediyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  -OTEL Y.P. KONAKLAMA 1GECE
  - LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
  - PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ 
  - SİGORTA
  - TÜM FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ

Dahil Olmayanlar

  -DAHİL OLMAYANLAR!
  - MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
  - OTELLERDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER
  - ÖĞLE YEMEKLERİ
  - YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
299 TL 150 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
316 TL 150 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
325 TL 150 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
332 TL 150 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
316 TL 150 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
325 TL 150 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
332 TL 150 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
316 TL 150 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
325 TL 150 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
332 TL 150 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
316 TL 150 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
325 TL 150 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
332 TL 150 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
317 TL 150 TL Ücretsiz