Bolu Abant Mudurnu Göynük Sapanca

Konaklamalı Tur BOLU ABANT MUDURNU GöYNüK SAPANCA
Kişi Başı 365.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

BOLU-ABANT GÖLÜ -MUDURNU-GÖYNÜK-SAPANCA
1 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA 2 GECE 2 GÜN

16 Kasım akşam 22:30 Üçyol, 22:45 Şirinyer Eroğlu iş merkezi, 23:00 Karşıyaka Anıt, 23:20’de Bornova ege üniversite hastanesinden misafirlerimizi alıyor ve Akhisar’da ve Susurluk,da vereceğimiz molalarımız sonrasında Taraklı Geyve yol güzergahından gidiyor, Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste alıyor ve 
ilk Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet’in Hocası olan ve Pasteur’dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin’in memleketi Göynük’e gidiyoruz. Şehirde Akşemsett’in Türbesini, Romalılar döneminden beri kullanılan hamam ve 1923–24 yılları arasında İstiklal Zaferimizin anısına yapılmış 1960’da tekrardan restore edilmiş Zafer Kulesini resimliyor, öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz, Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Bayazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışarıdan görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Bolu merkezde bulunan otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz.
Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak alıyor, kahvaltı sonrasında Bolu merkeze 18 km mesafe’de bulunan Gölcük tabiat parkına gidiyor gölü geziyor ve sabah kahvelerimizi keyifle yudumluyoruz. Buradan Bolu merkeze 30 km mesafede bulunan başka bir doğa harikası olan Abant Milli parkı, Abant Gölüne gidiyoruz. Çevresi yaklaşık 7 km olan gölde aracımızla panoramik bir gezi yapıyor, sonrasında aracımızı belli bir noktada bırakıyor ve dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, faytona binebilir, köylü pazarından alışveriş yapabilir.. Abant gezisi sonrası, Sapanca gölü’ne gidiyor göl kenarında fotoğraf çekmek için ve öğleden sonra çaylarımızı burada içiyor ve geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Susurluk ve Akhisar’daki molalarımız sonrasında İzmir’e ulaşıyor bir dahaki Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *Lüx Otobüs ile ulaşım

  *1 Gece Otel Konaklama

  *Otelde alınan 1akşam yemeği ve 

  1 Sabah kahvaltısı 

  *Acenta ikramı( soğuk içecekler)

  *Rehberlik Hizmeti 

Dahil Olmayanlar

   *ilk gün Sabah kahvaltısı

   *Öğle yemekleri

   *Müze ve ören yeri girişleri

  (Abant gölü giriş ücretleri 10 TL )

  *Molalarda harcanan ekstralar

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
365 TL 183 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
385 TL 183 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
396 TL 183 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
405 TL 183 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
385 TL 183 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
396 TL 183 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
405 TL 183 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
385 TL 183 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
396 TL 183 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
405 TL 183 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
385 TL 183 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
396 TL 183 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
405 TL 183 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
387 TL 183 TL Ücretsiz