Eskişehir Ankara 1gece

Konaklamalı Tur ESKIşEHIR ANKARA BIR GECE KONAKLAMALı
Kişi Başı 325.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

ESKİŞEHİR-ANKARA
1 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA 2 GÜN
KENTPARK-ODUN PAZARI EVLERİ-ATLI HAN-BALMUMU MÜZESİ-PORSUK TEKNE-SAZOVA KÜLTÜR VE SANAT PARKI-ANKARA-ANITKABİR-MECLİS-ANADOLU MEDENİYETLERİ-ETNOĞRAFYA
00:30’da Üçkuyular (Opet Benzin İstasyonu)00:40 Üçyol Yazahaneler 01:00’da Şirinyer Eroğlu İş merkezi 01:20 Karşıyaka Anıt 01:40 Bornova Ege Üniversite hastanesin’den ve misafirlerimizi alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. Molamız sonrasında Afyon Kütahya karayolu üzerinden, Kula ve Gediz’de vereceğimiz molalarımız sonrasında ESKİŞEHİR’e ulaşıyoruz. 
1.GÜN : Sabah kahvaltımızı Eskişehir merkezde serbeset olarak alıyoruz ve (ekstra) Öncelikle ESKİŞEHİR’ in değişen yüzünün kanıtı olan parkların öncüsü Kentpark’ a gidiyoruz. Toplam 300.000 m2 lik alana sahip sahip olan parkta yapay plaj dışında, açık yüzme havuzlarını, restoran ve kafeleri, hediyelik eşya satışı yapılan büfeler’den alışveriş yapma imkanı buluyor, ve büyük bir yapay göleti fotoğraflıyoruz. Kent Park gezimiz sonrasında, 1525 yılında yapımı tamamlanmış Kurşunlu Camii ve Külliyesi’ni ziyaret ediyor ve Odun Pazarında uğranması gereken yerlerden biri olan Atlı Han’a gidiyoruz. Eskişehir’in meşhur Lüle taşından yapılan hediyelik eşyalardan alma imkanı buluyoruz. Şehrin en eski yerleşim yerlerinden biri olan ve adeta bir açıkhava müzesi’ni andıran Odun pazarı evlerin’e gidiyor, Cam Müzesini rehberimiz eşliğinde geziyor ve gerekli bilgileri alıyoruz. Madame Tussauds müzesinin bir benzeri olan ve Türkiye’de bir ilk olan ve yaklaşık 160 kadar balmumu heykelin bulunduğu Balmumu Heykeller müzesi’ni geziyor ve sonra Sakarya Nehrinin en uzun kolu olan Porsuk çayına gidiyor şehrin en güzel noktası olan Porsuk ‘ ta gondol turumuzu yapıyoruz. Eskişehir’in hatta Türkiye’nin en büyük parklarından biri olan Sazova Kültür ve Sanat Parkına gidiyor huzur verici doğası ile ve sahip olduğu ilgi çekici teması ile Sazova Parkı’nı geziyor ve güzel anılar eşliğinde ESKİŞEHİR’ den ayrılıyoruz. Yaklaşık üç saatlik yolculuğumuz sonrasında başkent ANKARA’ya ulaşıyoruz. Otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Ankara Sergah Otel
2.GÜN: Sabah Kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak alıyoruz ve iki Eski büyük Millet Meclisini geziyor ve Anadolu Medeniyetleri Müzesini rehberimiz eşiliğinde geziyoruz. Buradan Resim Heykel ve Etnoğrafya müzesine gidiyor ve gerekli bilgileri rehberimizden aldıktan sonra.1944 yılında yapımına başlanan ve 1953 yılında yapımı tamamlanan Anıtkabir’e gidiyoruz. Atamızı mozeleyi ziyaret ediyor ve saygı duruşunda bulunuyoruz. 2002 yılında tamami ile halka açılan Kurtuluş Savaşı Müzesini geziyoruz. Anıtkabir gezimiz sonrasında, Afyon, Uşak, Kula yol güzergahından yolda vereceğimiz gerekli molalarımız sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka Martı Turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * 1 Gece Otel konaklama 
  * Lüx Otobüsle ulaşım 
  * Otellerde alınan Sabah Kahvaltısı(1)ve 
  Akşam yemekleri (1) 
  *Tüm Çevre Gezileri ve turlar 
  * Seyahat sigortası 
  * Rehberlik hizmeti
  * Araç içi ikramlar
  * Martı Tur refakati

Dahil Olmayanlar

  TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR
  * İlk gün sabah kahvaltısı
  * Öğle yemekleri
  * Porsuk Tekne) ücreti (7 TL
  * Yemeklerde alınan içecekler
  *Müze ve ören yeri girişler
  *Eskişehir Balmumu müzesi(10 TL)

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
325 TL 163 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
343 TL 163 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
353 TL 163 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
361 TL 163 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
343 TL 163 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
353 TL 163 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
361 TL 163 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
343 TL 163 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
353 TL 163 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
361 TL 163 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
343 TL 163 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
353 TL 163 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
361 TL 163 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
344 TL 163 TL Ücretsiz