Eskişehir Ankara Beypazarı

Konaklamalı Tur ESKIşEHIR ANKARA BEYPAZARıKONAKLAMALı
Kişi Başı 529.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

ESKİŞEHİR-ANKARA-BEYPAZARI

1.GÜN: 12 Nisan 06:00’da Üçkuyular (Opet Benzin İstasyonu)06:15 Üçyol Yazahaneler 06:30’da Şirinyer Eroğlu iş merkezi 06:50’da Karşıyaka Anıt Heykeli 07:15 Bornova Ege Üniversite hastanesin’den ve misafirlerimizi alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah kahvaltımızı (ekstra) Turgultlu’da serbest olarak alıyor ve sabah kahvelerimizi içmek üzere uygun bir tesiste mola veriyoruz. Molamız sonrasında Afyon Kütahya karayolu üzerinden gidiyor Kütahya’da çini alışverişi yapıyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz yakalaşık bir saatlik yolculuğumuz sonrasında Eskişehir’e ulaşıyoruz Öncelikle ESKİŞEHİR’ in değişen yüzünün kanıtı olan parkların öncüsü Kentpark’ a gidiyoruz. Toplam 300.000 m2 lik alana sahip sahip olan parkta yapay plaj dışında, açık yüzme havuzlarını, restoran ve kafeleri, hediyelik eşya satışı yapılan büfeler’den alışveriş yapma imkanı buluyor, ve büyük bir yapay göleti fotoğraflıyoru .Kent Park gezimiz sonrasında, 1525 yılında yapımı tamamlanmış Kurşunlu Camii ve Külliyesi’ni ziyaret ediyor ve Odun Pazarında uğranması gereken yerlerden biri olan Atlı Han’a gidiyoruz. Eskişehir’in meşhur Lüle taşından yapılan hediyelik eşyalardan alma imkanı buluyoruz. Şehrin en eski yerleşim yerlerinden biri olan ve adeta bir açık hava müzesini andıran Odun pazarı evlerine gidiyor, Cam Müzesini rehberimiz eşliğinde geziyor ve gerekli bilgileri alıyoruz. Madame Tussauds müzesinin bir benzeri olan ve Türkiye’de bir ilk olan ve yaklaşık 160 kadar balmumu heykelin bulunduğu Balmumu Heykeller müzesi’ni geziyor ve sonra Sakarya Nehrinin en uzun kolu olan Porsuk çayına gidiyor şehrin en güzel noktası olan Porsuk ‘ ta gondol turumuzu yapıyoruz. Akşam çaylarımızı da Porsuk nehri kenarındaki kafelerde içiyoruz. Gezilerimizin ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Otelde alacağımız açık büfe Sabah kahvaltımızın ardından, Eskişehir’in hatta Türkiye’nin en büyük parklarından biri olan Sazova Kültür ve Sanat Parkına gidiyor huzur verici doğası ile ve sahip olduğu ilgi çekici teması ile Sazova Parkı’nı geziyor ve güzel anılar eşliğinde ESKİŞEHİR’ den ayrılıyoruz. Eski İstanbul yolu üzerinden yaklaşık iki saatlik yolculuk sonrasında BEYPAZARI’ na ulaşıyoruz. Öncelikle İnözü vadisi diye adlandırılan Beypazarlıların mesireyeri olan İnözü vadisine gidiyor uz. Beypazarı’nın dik yamaçlar ve vadilere kurulmuş olan eski kesimi, çarşı ve geleneksel konutlardan oluşan karakteristik dokusuyla ve doğal peyzaj özellikleriyle tarihi ve görsel şöleni Hıdırlık Tepesin’den izliyor ve resimliyoruz.. Buradan merkeze gidiyor Kent Tarih Müzesini geziyor ,Alaeddin sokakta alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Öğle yemeğimizi serbest olarak alıyor, Alaeddin Camii ve Nurettin Karaoğuz gezi evi gezilerimizi yapıyoruz. Meşhur telkari alışverişlerimiz sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi Bağevi’nde yöresel tatlar eşliğinde muhteşem bir fasıl ile eğlenerek alıyoruz. Konaklama otelimizde.

3.GÜN: Otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası rotamız başkentimiz ANKARA, ANITKABİR'e Atamızı ziyaret'e gidiyor ve Saygı duruşunda bulunuyoruz. Anıtkabir, Kurtuluş savaşı Müzesi'ni görüyor ve buradan Başkentimizin ilk kuruluş yeri olan Ulus semtine gidiyor, Eski Büyük Millet Meclisini geziyor ve Ankara’dan ayrılıyoruz. Afyon, Uşak yolu üzerinden gerekli molalarımız sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * 2 Gece Otel konaklama 
  * Lüx Otobüsle ulaşım 
  * Otellerde alınan Sabah Kahvaltısı(2)ve 
  Akşam yemekleri (2) 
  *Tüm Çevre Gezileri ve turlar 
  * Seyahat sigortası 
  * Rehberlik hizmeti
  * Araç içi ikramlar
  * Martı Tur refakati

  *Bağevi eğlencesi

Dahil Olmayanlar

  TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR
  * İlk gün sabah kahvaltısı
  * Öğle yemekleri
  * Gondol ücreti 
  * Yemeklerde alınan içecekler
  *Müze ve ören yeri girişler
   

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
529 TL 265 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
559 TL 265 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
574 TL 265 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
587 TL 265 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
559 TL 265 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
574 TL 265 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
587 TL 265 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
559 TL 265 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
574 TL 265 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
587 TL 265 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
559 TL 265 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
574 TL 265 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
587 TL 265 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
560 TL 265 TL Ücretsiz