Bursa Uludağ Konaklamalı Tur

Konaklamalı Tur 1 GECE KONAKLAMALı BURSA ULUDAğ TURU
Kişi Başı 289,00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1 GECE Y.P KIRCI TERMAL OTEL KONAKLAMA 2 GÜN

1.GÜN sabah 06;00 Üçyol yazahaneler,06;15 Şirinyer Eroğlu İş merkezi, 06;35 Karşıyaka Anıt, 06;55’de Bornova Ege Üniversite Hastanesin’den misafirlerimizi alarak, yolculuğumuza başlıyoruz. Akhisar'da vereceğimiz kahvaltı(Ekstra) molamız sonrasında Bursa’ya hareket ediyoruz. Öncelikle yol güzergahımızda olan ve dizilere konu olan (ULUABAT GÖLÜ) Gölyazı’ya gidiyor ve burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında rengarenk evleri, Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla beş yüzyıllık Osmanlı köyü Cumalıkızık`a geçiyoruz. Osmanlı erken döneminin kırsal kesim sivil mimari örneklerini günümüze ulaşmayı başarmış olan Cumalıkızık, günümüzde de tarihsel filmlere mekân olmaktadır. Önce köyü bir uçtan bir uca geziyoruz. Köy meydanında köy geçmişine ait eşyaların sergilendiği Etnografya Müzesi ve Sanat Evi, Cin Aralığı Sokağı, (söylentiye göre dünyanın en dar sokağı) Cumalıkızık Cami, Cumalıkızık Hamamı ve Zekiye Hatun Çeşmesi`ni gezip yöresel ürünlerin satıldığı tezgahlarda alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.Uludağ eteklerindeki, Yeşili, Şeftalisi, Kebabı, İpeği, Bıçağı ve kaplıcalarıyla meşhur, Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşunda öncülük etmiş, adını; Şehri kuran Bithynia Kralı 1.Prusias’dan alan Bursa’ya ulaşıyoruz. Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulunduğu Tophane’ye gidiyor ve öğle yemeğimizi şehrin meşhur iskenderin’den yeme imkanı buluyor, yemeğimiz sonrasında, Emir Sultan,Yeşil Camii ve Yeşil Türbe gezilerinin ardından Tarihi Kapalı Çarşı ve Ulu Camii'de serbest zaman veriyoruz. Otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2.GÜN: Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında, tarihte çok önemli bir yere sahip olan İlk adı "Hep Parlayan” manasına gelen Olympos Misios olan, Tanrıların ve tanrıçaların yaşadığı, zirvesi bulutların üstünde olan bir dağa Olympos(ULUDAĞ)a çıkıyoruz.Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz kayak yapabilir, teleseyijle zirveye çıkabilir. Serbest zamanımız sonrasında İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalarımızın ardından İzmir’e ulaşıyor bir başka Martı tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *Lüx Otobüs ile ulaşım
  *1 Gece Otel Konaklama
  *Otelde alınan ( 1akşam yemeği ve
  1 Sabah kahvaltısı )
  *Acenta ikramı
  *Rehberlik Hizmeti
  *Seyahat sigortası
  *Acenta Refakati

Dahil Olmayanlar

  * İlk gün sabah kahvaltıs
  *Öğle yemekleri
  *Müze ve ören yeri girişleri
  *Tur esnasında harcanan ekstralar
  *Teleseyij ücreti
  *Kayak Takım ve vs
  *Termal havuz ve hamam ekstra(30 TL)

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
289 TL 145 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
305 TL 145 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
314 TL 145 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
321 TL 145 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
305 TL 145 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
314 TL 145 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
321 TL 145 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
305 TL 145 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
314 TL 145 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
321 TL 145 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
305 TL 145 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
314 TL 145 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
321 TL 145 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
306 TL 145 TL Ücretsiz