BALONLARIN DANSI KAPADOKYA

Konaklamalı Tur 1 GECE KONAKLAMALı BALONLU KAPADOKYA
Kişi Başı 350.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

BALONLU TUR FİYATI:999 TL

BALONSUZ TUR FİYATI:350 TL 

 

Akşam Saat 19:30'da Üçkuyular Opet Benzin ist. önü19:40’de Üçyol Yazahaneler, 20;00 Şirinyer sada pastanesi 20:20 Karşıyaka Anıt 20;45 Bornova Ege üniversite hastane, önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Kula, Afyon ve Konya’da vereceğimiz molalarımızın sonrasında sabah saatlerinde Aksaray’a ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı (Ekstra) Aksaray'da Ağaçlı tesislerinde serbest olarak alıyor...

1.GÜN: Türkülere konu olan HASAN DAĞI’nı görerek içinden Melendiz deresinin aktığı 105 kilisenin bulunduğu IHLARA VADİSİ’ne ulaşıyoruz. Vadide bulunan bazı kiliseleri gezdikten sonra,bölgenin en güzel vadilerinden olan GÜVERCİNLİK vadisine geçiyoruz ve fotoğraflarımızı çekiliyoruz. Öğle yemeğimizi yöreye has otantik bir mekanda alıyor ve bölgenin olmazsa olmazı ONYX taş atölyelerini geziyor ve taşın işlenişini görme ve fotoğraflama imkanı buluyoruz. Ürgüp’e doğru yol alırken 3 Güzellerde durup akşam güneşini izliyoruz, sonrasında otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimizle bölgenin olmazsa olmazı Türk gecesine gidiyoruz.(EKSTRA) muhteşem eğlencemizin sonunda otelimize geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde

2.GÜN: Sabah Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp DERVENT VADİSİ’NE gidiyoruz ve burada fotoğraflarımızı çekiliyoruz.( Balona binmek isteyen misafirlerimiz sabah kalacağımız otelimizden alınıp balonların havalanacağı yere götürüp, aparatif kahvaltı ikramı ve indikten sonra şarap ikramı yapıp, sertifika verilecektir) PAŞABAĞ’a geçip 3 başlı devasa peribacalarını görüyoruz, sonrasında AVANOS’a SERAMİK ATÖLYELERİ’ni dolaşıyoruz. Geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Afyon, Uşak yol güzergahından gerekli molalar sonrasında İzmir’e ulaşıp bir dahaki Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *1 gece otel konaklama

  *Lüx otobüs ile ulaşım

  *Otellerde alınan sabah kahvaltısı (1)ve akşam yemeği (1)

  *Seyahat Sigortası

  * Rehberlik hizmeti

  * Acenta İkramı

  * Martı Tur Refakati

Dahil Olmayanlar

  *Müze ören yeri girişleri

  *İlk gün sabah kahvaltısı ve öğle yemekleri

  *Türk gecesi

  *Yemeklerde alınan içecekler

  *Molalarda yapılan Harcamalar

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
350 TL 175 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
370 TL 175 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
380 TL 175 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
389 TL 175 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
370 TL 175 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
380 TL 175 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
389 TL 175 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
370 TL 175 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
380 TL 175 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
389 TL 175 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
370 TL 175 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
380 TL 175 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
389 TL 175 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
371 TL 175 TL Ücretsiz