Isparta Burdur Davraz Kayak Merkezi turu

Konaklamalı Tur GüLLER DIYARı ISPARTA YA DAVRAZ KAYAK MERKEZINE GIDIYORUZ. İZMIR çıKışLı DAVRAZ KAYAK MERKEZI TURLARı IZMIRDEN DAVRAZ KAYAK MERKEZI TURLARı
Kişi Başı 365.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1. Gün

Siz değerli misafirlerimizi sabah belirlediğimiz saat ve noktalardan alarak,İzmir çıkışlı ISPARTA-BURDUR-DAVRAZ Kayak merkezine doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Aydın otobanından yolumuza devam ederek, kahvaltı ve çay molası (ekstra)veriyoruz.Serbest kahvaltı zaman sonrası Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’ne gidiyoruz.Muhteşem manzaraya karşı göl kenarında verceğimiz molamız sonrasında siz değerli konuklarımızla birlikte Yaraşlı Gölü,nude görerek BURDUR,a hareket ediyoruz.Zengin buluntuları ile güzel bir müze olan BURDUR ARKEOLOJİ MÜZESİ,ni geziyoruz. Burdur Müzesi, Hacılar, Kuruçay, Höyücek Höyükleri, Boubon, Kibyra ve Sagalassos kazılarından çıkarılan, müsadere ve satın alma yoluyla kazandırılanlar ile birlikte 60.000’den fazla kültür varlığına sahip, Türkiye’nin en zengin müzelerindendir.Günün sonunda panoramic şehir turumuzu tamamladıktan sonra ISPARTA ,da bulunan sonunda, otelimize yerleşiyor, günün yorgunluğunu, atıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılıyoruz,DAVRAZ KAYAK merkezine doğru yola çıkıyoruz. Kayak merkezinde telesiyejlerle zirveye çıkarak, Eğirdir Gölü’nü yukarıdan görüyor, karlar üzerinde kayak yapmanın zevkine ve kartopu oynayarak, kış güzelliklerini yaşıyor, öğleden sonra saatlerinde muhteşem manzaralar eşliğinde, dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.ISPARTA çarşısında  serbest zaman veriyor, gül suyu, gül lokumu, gül sabunu, gül kremi… gibi yöresel alışverişlerimizi de yaparak, Isparta’ya veda ediyoruz. Gezimizin sonunda Isparta - Burdur – Serinhisar – Denizli üzerinden İzmir’e dönüyoruz. Bir başka Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  -Ulaşım

  - Rehberlik

  - Gezi Sigortası

  - Acente refakati

  - 3-4* YP konaklama

  - MT Tur Güvencesi

  -  Kayak Merkezi Giriş Ücreti

Dahil Olmayanlar

  - Müze ören giriş yeri giriş ücreti

  - Milli park giriş ücretleri

  - sabah kahvaltısı ve öğle yemekleri 

  - Exstra özel harcamalar     

  - Otelde belirlenen exstralar                                                                                                                                              

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
365 TL 183 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
385 TL 183 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
396 TL 183 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
405 TL 183 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
385 TL 183 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
396 TL 183 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
405 TL 183 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
385 TL 183 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
396 TL 183 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
405 TL 183 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
385 TL 183 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
396 TL 183 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
405 TL 183 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
387 TL 183 TL Ücretsiz