Pamukkale-Salda Gölü 1 Gece Konaklamalı

Konaklamalı Tur 1 GECE KONAKLAMALı PAMUKKALE-SALDA TURU
Kişi Başı 330.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

Siz Değerli misafirlerimizi,sabah 07:00 belirlenen yerlerden alıyor ve Denizli’ye doğru yol alıyoruz.

1.GÜN Yol üstünde vericeğimiz kahvaltı molası sonrasında Aydın Denizli Üzerinden Pamukkale’ ye varıyoruz. Pamukkale'de Hierapolis Antik Kenti ( Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Çin Deliği, Tiyatro ) Travertenler de serbest zaman veriyoruz, Pamukkalenin bembeyaz sularının tadını çıkardıktan sonra bir sonraki duragımız şifalı kızıl suyu ile ünlü Karahayit köyü olmakta Karahayıt Köyü, Kızılsu gezilerimizin ardından Otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde (Halıcı Otel)

2.GÜN Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirlediği saatte otelimizden ayrılıyoruz.Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’ne gidiyoruz.185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin,dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır.Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir.Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır.Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde,göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir.Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir,yürüyüş yapabilir ve plaj hizmetlerinden faydalanabilirler, Göl gezimizin ardından damlataşı, sarkıtları ve dikitleriyle süslü olan,Pamukkale'de bulunan travertenlere benzer ,traverten basamaklarıyla eşine rastlanmaz güzellikteki Kaklık Mağara'sını geziyor ve ardından izmir e geri dönüyoruz.Bir başka MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *ULAŞIM

  *REHBERLİK

  *SABAH KAHVALTISI(1),AKŞAM YEMEĞİ (1)

  *ÇEVRE GEZİLERİ

Dahil Olmayanlar

  *İLK GÜN SABAH KAHVALTISI

  *ÖĞLE YEMEKLERİ

  *MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

  *KİŞİSEL HARCAMALAR

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
330 TL 165 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
348 TL 165 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
358 TL 165 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
366 TL 165 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
348 TL 165 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
358 TL 165 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
366 TL 165 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
348 TL 165 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
358 TL 165 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
366 TL 165 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
348 TL 165 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
358 TL 165 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
366 TL 165 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
349 TL 165 TL Ücretsiz