Konaklamalı Fethiye- Yuvarlakçay Turu

Konaklamalı Tur 1 GECE KONAKLAMALı FETHIYE-DALYAN TURU
Kişi Başı 370.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

Gece İzmir'denbelirtilen saatlerde  Fethiye’ye doğru yola çıkıyoruz.Gerekli molalarımızın ardından Fethiye'ye  varıyoruz.

1.GÜN 

Sabah yolda alacağımız kahvaltı molasının ardından gezimizin ilk durağı olan Saklıkent'e gidiyoruz.

Sıcaktan bunaldıysanız bir gün değişik bir şey yapın. Güneş ışınlarının giremeyeceği kadar dar ve yüksek bir kanyona girin, buz gibi sularda yürüyün. Saklıkent’e gidin. 

Saklıkent’e Fethiye-Antalya karayolundan Kemer ilçesi yönünde ayrılarak ulaşılıyor. Sapaktan 13 km sonra Tlos’a, 21 km sonra da Saklıkent’e ulaşılıyor. Saklıkent yolu üzerinde sağlı sollu çok sayıda kır gazinosu göreceksiniz. Gözleme-ayran servisi yapılıyor. Kayadibi köyünü geçiyor ve kanyon girişine çıkıyorsunuz. Girişte aracınızı bırakıyorsunuz. 

Yaka Park - Muğla

Yaka Park, Yaka Köy’den 1 km yukarıdadır. Kaş, Kalkan, Fethiye çıkışlı jeep safaricilerin durak noktalarından biri olan Yakapark anıt olmuş ağaçları, kademeli terasları, havuzu, su kanalları, hamakları, kerevetleri, taş masalaır ve köşkleri ile görülmeye değer bir yer olan Yakapark gezimizi gerçekleştirip, GizliVadi Şelaleyi görüyoruz.Gezimizin sonunda dinlenmek üzere Dalyan Merkezde yer alan otelimize yerleşiyoruz.

2.GÜN 

Otel'de alınan sabah kahvaltısının ardından Dalyan'da tekne turu yapıp İztuzu plajına varıyoruz. Karetta Karetta kaplumbağalarını görüp ,mavi bayraklı olajında güneşin tadını çıkarıp cennetten bir köşe olan Dalyan ile vedalaşıp öğle yemeğimizi almak üzere yuvarlak çay'a geçiyoruz .Burada ki gezimizin ardından Ula göletinde molamızı gerçekleştiriyoruz.Dileyen misafirlerimiz burada ziplayn aktivitesini gerçekleştirirebilir. bir sonraki MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedamızı gerçekleştirip İzmir'e doğru yola çıkıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *Ulaşım 

  *Rehberlik 

  .1 Sabah kalvalt ısı

  *1 Akşam yemeği 

  *1 Gece otel konaklaması

Dahil Olmayanlar

  *Müze ve ören yeri girş ücretleri

  *Öğle yemekleri

  * Dalyan Tekne turu (20 tl)

  *Kişisel Harcamalar

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
370 TL 185 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
391 TL 185 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
402 TL 185 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
411 TL 185 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
391 TL 185 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
402 TL 185 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
411 TL 185 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
391 TL 185 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
402 TL 185 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
411 TL 185 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
391 TL 185 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
402 TL 185 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
411 TL 185 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
392 TL 185 TL Ücretsiz