Konaklamalı Fethiye Dalyan Turu

Konaklamalı Tur FETHIYE DALYAN TURU
Kişi Başı 480.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

Gece 00:00 da siz değerli misafirlerimizi belirlenen noktalardan alarak yolculuğumuza başlıyoruz.Yolda gerekli molalarımızı aldıktan sonra sabah saatlerinde Fethiye’ye ulaşıyoruz.

1.GÜN

İlk durağımız bir keçi çobanın keşfettiği ve şu an o çobanın kanyonun içerisindeki kafeyi işlettiği SAKLIKENT KANYONU oluyor.Rehberimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra serbest zamanımızı geçirdikten sonra harika doğasıyla şelalenin sesiyle huzur veren YAKAPARK oluyor.Burda öğle yemeğimizi(ekstra)de alıyoruz ve güzel fotoğraflarımızı çekip buradan ayrılıyoruz.Bir sonraki durağımız akarsuyun üstüne kurulmuş salıncakları ve hızlı akan şelalesiyle meşhur GİZLİKENT ŞELALESİ oluyor.Bu doğa harikası yeri de fotoğrafladıktan sonra aracımıza biniyoruz ve Dalyan da bulunan otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(DALYAN CARİA ROYAL HOTEL)

2.GÜN

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra İztuzu Plajına gitmek için Dalyan’dan bizleri bekleyen teknemize biniyoruz.Teknemizden meşhur Kral mezarlarını görüyor ve rehberimizden kral mezarları hakkında bilgi alıyoruz. Teknemiz İztuzu plajına yanaşınca teknemizden inerek bu güzel plajda denizin tadını çıkarıyoruz.Deniz molamızın ardından teknemize biniyor ve kıyıya doğru gidiyoruz.Kıyıya yanaşınca aracımıza biniyor serinliği ve doğal güzelliğiyle çayın üstündeki salıncaklarıyla meşhur olan YUVARLAKÇAY’a gidiyoruz.Öğle yemeğimizi burda alıyor ve Muğlanın bir diğer güzelliği olan DAMLA DERESİNE geçiyoruz.Akşam kahvelerimizi burda içiyor ve İzmir’e doğru yola çıkıyoruz.Akşam saatlerinde İzmir’e varıyoruz.Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

NOT:Rehberlerimiz programda yazılı olan tüm yerlere götürmek şartı ile programda yer değişikliği yapabilir.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *ULAŞIM

  *REHBERLİK

  *1 GECE OTEL KONAKLAMASI

  *OTELDE ALINAN 1 SABAH KAHVALTISI VE 1 AKŞAM YEMEĞİ

  *SEYAHAT SİGORTASI

  *MARTI TUR REFAKATİ

Dahil Olmayanlar

  *İLK GÜN SABAH KAHVALTISI

  *ÖĞLE YEMEKLERİ

  *GİRİŞ ÜCRETLERİ

  *DALYAN TEKNE ÜCRETİ (20 TL KİŞİ BAŞI)

  *KİŞİSEL HARCAMALAR

   

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
480 TL 240 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
507 TL 240 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
521 TL 240 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
533 TL 240 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
507 TL 240 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
521 TL 240 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
533 TL 240 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
507 TL 240 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
521 TL 240 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
533 TL 240 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
507 TL 240 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
521 TL 240 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
533 TL 240 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
508 TL 240 TL Ücretsiz