Fethiye Ölüdeniz Turu

Konaklamalı Tur IZMIRDEN IKI GECE KONAKLAMALı FETHIYE 12 ADALAR TURLARı
Kişi Başı 790.90 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN:
Sabah saat 07:30 siz değerli konuklarımızı alarak yola çıkıyoruz.
Yolda sabah kahvaltımızı alıp (extra) keyifli bir yolculuk sonrası devam ediyoruz. SAKAR GEÇİTİ’ne geliyoruz. Doyumsuz bir GÖKOVA mazarası ile AKYAKA’ya geliyoruz. AZMAKBAŞIN DA ilk tekne turumuzu yapıyoruz. Tekne turumuzun ardından Fethiye’ye doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Uygun molalar sonrası a FETHİYE ‘ye ulaşıyoruz.SAKLIKENT ‘e hareket ediyoruz. Burada esrarengiz kalyonun içine giriyor buz gibi sularında serinliyoruz. Akşam çaylarımızı içtikten sonra buradan ayrılıyoruz.4*OTEL’ limize geliyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamızı yapıyoruz. 
2.GÜN:
Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında FETHİYE limanında bizi bekleyen teknemize biniyor, birbirinden güzel koyları ve adaları göreceğimiz 12 ADALAR tekne turuna başlıyoruz. Güneşin ve denizin tadını çıkarmak için birbirinden güzel koylarda bol bol mola verip denize giriyoruz. Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası, Zeytinli Ada ve Cennet Koyunu gezdiğimiz doğa harikalarıdır. Günün sonunda FETHİYE’ye dönüyoruz. Bu Tekne Turundan sonra, şehrin merkezinde bizlere geçmişi yaşatan ANTİK TİYATRO’yu görüp akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir.http://www.EDASUhotel.com/
3.GÜN :
Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı ardından artık otelimizden ayrılıyoruz. Verdiğimiz serbest zamanın ardından, DALYAN’a hareket ediyoruz.DALYAN’da bizi bekleyen teknemize (Ekstra) binerek CARETTA CARETTA KAPLUMBAĞALARI ile ünlü DALYAN’ı gezmeye başlıyoruz. Sazlıklar arasında yapacağımız yolculukta KAUNOS KRALLARINA ait KAYA MEZARLARI`nı seyrederek hikayelerini dinliyoruz. Dünyaca ünlü CARETTA KAPLUMBAĞA`larının yaşam ve üreme alanı olan İZTUZU plajlarında vereceğimiz serbest zamanda deniz ve güneşin keyfini çıkarıyoruz. Akşamüstü tekne turumuzu tamamlayıp tekneden iniyoruz. Tekne turumuzdan sonra İzmir`e doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda uygun molalar vererek akşam saatlerinde İzmir`de oluyoruz. Bir başka organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.
Hareket Noktaları ve Saatleri
06:45 Çiğli Belediye önü
07:00 Karşıya iskele
07:10 Bayralı üst geçit
07:20 Bornava metro
07:30 Şirinyer Eroğlu İşmerkezi önü
07:45 Üçyol Metro
08:00 Üçkuyular Meydan
08:15 Gaziemir Migros önü
Not: Son hali ile Servis Saatleri ve Rehberinizin irtibat no ları Acente Yönetim Sistemimizden (http://musteri.izmirgunluktur.com.tr) tarafınıza mesaj ile iletilmektedir.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  -4* OTEL’DE YARIM PANS. KONAKLAMA (2 GECE)

  -LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

  -PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

  -SİGORTA

Dahil Olmayanlar

  -Öğle Yemekleri,

  -Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

  -Müze ve Ören Yeri Girişleri

  -Ekstra Etkinlikler,

  Minibüs Ücretleri -Müze kartı

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
791 TL 395 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
835 TL 395 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
859 TL 395 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
878 TL 395 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
835 TL 395 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
859 TL 395 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
878 TL 395 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
835 TL 395 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
859 TL 395 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
878 TL 395 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
835 TL 395 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
859 TL 395 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
878 TL 395 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
838 TL 395 TL Ücretsiz