Bandırma Erdek Avşa Adası Turu

Konaklamalı Tur AVşA ADASı ERDEK BANDıRMA 1 GECE KONAKLAMALı ERDEK AVşA ADASı TURU
Kişi Başı 385.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1. Gün: Sabah 06:00 da siz değerli misafirlerimizi İzmir den aldıktan sonra yolculuğumuz başlıyor. Akhisar’da alacağımız kahvaltı molasının ardından, Balıkesir, Susurluk üzerinden Manyas Kuş Cenneti‘ne ulaşıyoruz Manyas kuş cennetinde 266 kuş farklı tür kuş, 18 tür bitki ve 23 balık turu ile ulusal ve uluslararası özel bir yer. Manyas Kuş Cennetinde Tanıtım merkezini geziyor ve Gözetleme Kulelerinde Özel dürbünlerle Kuşları seyretme ve eşsiz manzarayı fotoğraflama imkânı buluyoruz. Buradaki eşsiz deneyim sonrasında Bandırma’ya doğru yola çıkıyoruz. Balıkesir den dünyaya açılan pencere tarih boyunca medeniyetlerin kavşak noktası, tarihte güvenilir liman anlamına gelen Panormas ismiyle bilinen Bandırma, aynı zamana Türkiye’nin büyük limanları arasındadır. Bandırma sahilinde yürüyüş yapıyor, aşk köprüsü üzerinde fotoğraf çekilerek anılarımızı ölümsüzleştiriyoruz. Bandırma sahilinde çay bahçelerinde keyifli geçen zaman sonrası bandırmadaki otelimize geçiyoruz. Konaklama Bandırma’daki otelimizde.

2. Gün: Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp Erdek merkezine gidiyoruz. Erdek limanda sahil gezimize başlıyoruz kurbağalı sahil li görüp ardından anıt ağacı görüp ardındanda Feribota biniyoruz Marmara bölgesinin tatil için tercih ettiği Avşa adasına hareket ediyoruz. Paşa Limanı adasını feribotumuzdan fotoğraflıyor ve Avsa Adası’na ulaşıyoruz. Avşa adasındaki Rehberimiz ile yapacağımız sahil gezintisinin ardından iskele meydanında tarihi çınar altı kahvesinde kahve sonrasında pırıl, pırıl plajlarından yararlanmak için serbest zaman alıyoruz. Serbest zamanın ardından üzüm bağları ile dolu Avşa adasın şaraplarını tadıyor. Akşamüzeri feribotla Erdek‘e dönüş yapıyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüzle İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız molaların ardından İzmir e ulaşıyor. Başka bir MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * 1 Gece Otel konaklama 

  * Turizm Araçları ile ulaşım 

  * Otellerde alınan Sabah Kahvaltısı(1)ve

  Akşam yemekleri (1)

  *Tüm Çevre Gezileri ve turlar 

  * Seyahat sigortası

  * Rehberlik hizmeti

  * Otobüste ikramlar

Dahil Olmayanlar

   * İlk gün sabah kahvaltısı

   * Öğle yemekleri

   * Yemeklerde alınan içecekler

  *Müze ve ören yeri girişler

   

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
385 TL 193 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
407 TL 193 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
418 TL 193 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
427 TL 193 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
407 TL 193 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
418 TL 193 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
427 TL 193 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
407 TL 193 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
418 TL 193 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
427 TL 193 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
407 TL 193 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
418 TL 193 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
427 TL 193 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
408 TL 193 TL Ücretsiz