İzmir Çıkışlı Datça BADEM Festivali

Konaklamalı Tur 1 GECE KONKALAMALı IZMIR çıKışLı BADEM çIçEğI FESTIVALI
Kişi Başı 320.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

DATÇA BEGONVİL KOKAN LİMAN


Günaydın çiçekli bahçeler
Günaydın mor begonvil
Sevmek yürek işidir
Sevmek datça sokaklarında begonvilleri

Sabah 07:00 Karşıyaka Anıt- 07:20 Bornova Ege üniversitesi Acil önü 07:35 Şirinyer Eroğlu İş Merkezi 07: 45 Üçyol Kamilkoç Yazıhanesi önü .

1.GÜN:

İzmir Çıkışlı Datça Badem Festivali Turu için sabah Aydın'ın Çine ilçesinde alacağımız sabah kahvaltısından sonra , DATÇA BADEM FESTİVALİ Turumuz için, çam, zeytin, badem ağaçlarının mis kokuları ve eşsiz güzellikleri arasından geçerek DATÇA’ ya ulaşıyoruz. Vakit kaybetmeden ulaştığımız DATÇA’ da, Badem Çiçeği festivalinde birçok etkinlik sizleri bekliyor... El emeği olan ürünler ile hediyelik eşyalar satılan panayır alanında ayrıca bölgesel dans gösterileri içerisinde keyii saatler geçiriyoruz.  Festival alanında yöreye has lezzetlerden öğle yemeğimizi aldıktan sonra, ünlü coğrafyacı ve tarihçi Strabon’ un ‘’Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadasına bırakır’’ sözünde de dediği gibi, bu muhteşem güzellikteki şirin beldede, önce ESKİ DATÇA’ nın dar sokaklarında gezip tarihi dokusunu inceliyoruz. Sonrasında, YENİ DATÇA gezimizi de tamamlayarak, otelimize geçiyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2.GÜN:

Sabah kahvaltısının ardından, otelimizden ayrılara, Güzel anılarımızla, GÖKOVA KÖRFEZİ’ nin büyüleyen manzarasını seyredip, mavi ve yeşilin muhteşem tonları eşliğinde, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ ya geliyoruz. Burada isteyen konuklarımızla Tekne Turuna katılıyoruz. Ağaçlar ve sazlıklar arasından tekne ile süzülerek, Azmakbaşı deresinin, denizle buluştuğu noktayı görüyoruz. Sonrasında, Ege’den yankılanan Ormancı Türküsü’nün yaşandığı yer BELEN KAHVESİ’ ne geçiyoruz. Buranın etkileyici manzarası eşliğinde kahvelerimizi içtikten sonra, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız uygun molaların ardından, akşam saatlerinde İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka Martı Tur  seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misarlerimizle vedalaşıyoruz..

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * Otelde alınan 1 Sabah Kahvaltısı+Akşam yemeği

  *Rehberlik

  *Ulaşım

  *Seyahat Sigortası

  *Araç İçi İkramlar

Dahil Olmayanlar

  *İlk Gün Sabah Kahvaltısı

  *Öğle yemekleri 

  *Ekstra Harcamalar

  *Müze ve Ören yeri ücretleri

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
320 TL 160 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
338 TL 160 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
348 TL 160 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
355 TL 160 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
338 TL 160 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
348 TL 160 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
355 TL 160 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
338 TL 160 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
348 TL 160 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
355 TL 160 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
338 TL 160 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
348 TL 160 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
355 TL 160 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
339 TL 160 TL Ücretsiz