ABANT YEDİGÖLLER GÖLCÜK ORMANYA TURU

Konaklamalı Tur BOLU- ABANT- GöLCüK- YEDIGöLLER- SAPANCA- MAşUKIYE- ORMANYA HOBBIT
Kişi Başı 1200 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

Tur Programı

KLASİK BATI KARADENİZ TURU

 

BOLU-ABANT GÖLÜ-GÖLCÜK -YEDİGÖLLER- ORMANYA HOBİT EVLERİ- SAPANCA GÖLÜ- CAM TERAS MAŞUKİYE


1. Gün Akşam sizleri belirtilen noktalardan aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz.

Akhisar ve Susurluk’ta vereceğimiz molalarımızın sonrasında sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra Batı Karadeniz’in doğal güzelliklerinden biri olan Abant Gölü’ne çeviriyoruz.  Bolu`nun 34 km güneybatısında, 1350 metre yükseklikte bir doğa harikası olan Abant Gölü nilüfer çiçekleri ile bezenmiş gölün eşsiz manzarasını fotoğraflamak ve kısa bir yürüyüş yaparak doğayı daha yakından hissetmek için serbest zaman alıyoruz. Yöresel ürünlerin satıldığı otantik pazardan dilersek alışveriş yaptıktan sonra, Abant Gölü`nden ayrılarak Bolu ilinin 42 kilometre kuzeyinde yer alan Yedigöller Milli Parkı’na gitmek üzere bizleri bekleyen minibüslerimiz ile buluşuyoruz. 1965 yılından beri milli park olarak koruma altına alınmış 7 heyelan set gölünden oluşmuş bu doğa harikasını geziyoruz ve muhteşem florasını fotoğraflıyoruz. Rehberimiz eşliğinde yürüyüş yaparak Nazlıgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Deringöl, Seringöl ve Büyükgöl’ü görerek doğanın cömertçe bizlere sunduğu tüm güzelliklerin tadını çıkarttıktan sonra Yedigöller Milli Parkı’ndan ayrılarak,  rotamızı, yine bir başka cennet köşeye, yapay bir gölet olmasına rağmen doğal oluşumlu göllerin birçoğundan daha etkileyici olan Gölcük’varıyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından, dönüş yoluna geçiyoruz ve Bolu'da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra, otelimizden ayrılıyoruz. Sapanca Gölünü panoramik olarak görüyor Kartepe ile Sapanca'nın muhteşem doğasının arasında kalan, gelenlerin aşık olduğu doğa harikası Maşukiye beldesine ulaşıyoruz. Oksijeni bol bir havada kuş seslerinin arasında yürüyüşlerimizi yapıyoruz Masal Park ve Texas Adranalin Parkına gidiyoruz. Burada doğa içerisinde keyifli anlar geçiriyoruz. (ekstra) Dileyen misafirlerimiz ile güvenli parkurumuzda ATV  turumuza katılıyor, zipline ve poligon aktivitelerinden yararlanıyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından, Dünyanın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahip olan Ormanya Doğal Yaşam Parkı’na gidiyoruz.Hobit Evleri ile Büyülü Bir Masal Diyarı: Ormanya Doğal Yaşam Parkı 4000 dönümlük alana yayılan parkta “Yüzüklerin Efendisi” filminden de aşina olduğumuz Hobbit Evleri’ni geziyoruz. Fotoğraf molasının ardından Doğal yaşam parkı içesinde bulunan Botanik Yolu’nu da gezerek yapacağımız yürüyüş sonrasında, İzmir’e geri dönüş yolculuğumuz başlıyoruz. Gerekli molaların ardından İzmir’e ulaşıyoruz ve birdaki ki MARTITUR gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *Otobüs ile Ulaşım

  *Otellerde alınan sabah kahvaltısı (1) ve akşam yemeği (1)

  *Seyahat Sigortası

  * Rehberlik Hizmeti

   *Hotelde 1 Gece Konaklama

  * Martı Tur Refakati

Dahil Olmayanlar

  *Müze Ören Yeri Milli Park  Giriş Ücretleri

  *İlk Gün Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemekleri

   * Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

   * Yedigöller dolmuş ücreti 

   *Atv & Utv  Safari Turu, Zipline, Ata Binme

   

   

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
1200 TL 600 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
1267 TL 600 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
1303 TL 600 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
1332 TL 600 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
1267 TL 600 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
1303 TL 600 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
1332 TL 600 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
1267 TL 600 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
1303 TL 600 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
1332 TL 600 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
1267 TL 600 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
1303 TL 600 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
1332 TL 600 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
1271 TL 600 TL Ücretsiz