Poyrazlar Gölü Longoz Ormanları Bolu Yedigöller Turu Batı Karadeniz

Konaklamalı Tur MAşUKIYE – POYRAZLAR GöLü TABIAT PARKı - LONGOZ ORMANLARı – AKçAKOCA – BOLU – YEDIGöLLER – DILEK ÇEşMESI – GüLEN KAYALAR - BOLU
Kişi Başı 900 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1. GÜN

Martı Tur'un konforlu otobüsleri ile yaptığımız yolculuk sonrasında Maşukiye'ye ulaşıyoruz. Maşukiye’de aldığımız serpme kahvaltı sonrası Sapanca Gölü manzarasıyla yapacağımız seyahat bizleri Sakarya’nın bir başka gölü olan Poyrazlar Gölü Tabiat Parkına götürüyor. Sayıları 150’nin üstünde kuş türü ve 10’un üstünde balık çeşidi ile doğa severlerin ilgisini çekmeyi başarmış bu gölün etrafında yürüyüş yapabilir, bisiklet ve atv ile turlayabilir aynı zamanda gölün üstünde deniz bisikleti ile keyif yapabilirsiniz.

Verilen serbest zamanın ardından bölgeden ayrılıp rotamızı kuzeye çeviriyoruz. Bir sonraki durağımız Türkiye’nin tek parça halindeki en büyük Longozu olan Acarlar Longoz Ormanı olacaktır. Burada iskele üzerinde yapacağımız yürüyüşle subasan ormanlarını daha yakından tanıyabilir doğanın tadını çıkarabiliriz. Çekilen fotoğrafların ardından Karadeniz sahilini takiben rotamızı Akçakoca’ya çeviriyoruz. Burada öğle yemeği için balık restoranlarında mola veriyoruz (Ekstra). Öğle yemeğinin ardından Akçakoca içerisinde serbest zaman veriyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz rehberimizle şehir turu yaparken dileyen misafirlerimiz ise Akçakoca plajında vakitlerini değerlendirebilirler. Geçireceğimiz bu keyifli zamanların sonrasında rehberimizin belirteceği saatte aracımıza biniyoruz. Otelimize doğru rotamızı bolu ya çeviriyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 

2. GÜN

Otelimizde kahvaltılarımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz ve ilk durağımız Batı Karadeniz bölgesinin en zengin bitki örtüsüne sahip olan ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine oluyor. Bölgenin en güzel tepesi olan Seyir Tepesi'nden kuş bakışı olarak görüyor ve manzara eşliğinde harika fotoğraflar çekiyoruz, rehberimiz eşliğinde göllerin tamamını (Nazlı, Sazlı, Derin, Serin, Büyük, Küçük, Kuru)  ve şelaleleri görebileceğimiz, birçok farklı türde ağaç ve birbirinden güzel manzaralarla dolu turumuza başlıyoruz, göllerin tamamını görebilir ve fotoğraflayabiliriz. Ayrıca Dilek Çeşmesi ve Gülen Kayalar rotamızın üzerinde olacaktır. Ardından Cennet Göl (Gölcük Gölü)  doğru yol alıyoruz. Cennet Göl’de geçirdiğimiz keyifli dakikaların ardından serbest zaman veriyor ve sonrasında belirlenen noktada buluşup geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde köy pazarına uğruyoruz. Köy pazarında Yayla köylerinde yetiştirilen organik ürünleri satın alabilirsiniz. Pazarda patates, kekik, çeşitli reçel ve pekmez türleri, keçi peyniri, manda yoğurdu vb. gibi birçok yöresel ürünlerden satın almanız mümkün olacaktır. Bölgenin bol oksijenli havasıyla ciğerlerimizi doldurarak serbest unutulmaz dakikaların ardından tur programımızı tamamlayıp, yol üzerinde alacak olduğumuz molaların ardından İzmir’e ulaşıyor ve bir başka turda görüşmek üzere siz değerli konuklarımızla vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *1 Gece Otel Konaklama

  *Lüx Otobüs ile Ulaşım

  *Otellerde alınan sabah kahvaltısı (1) ve akşam yemeği (1)

  *Seyahat Sigortası

  * Rehberlik Hizmeti

  * Acenta İkramı

  * Martı Tur Refakati

Dahil Olmayanlar

  *Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

  *İlk Gün Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemekleri

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
900 TL 450 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
950 TL 450 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
977 TL 450 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
999 TL 450 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
950 TL 450 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
977 TL 450 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
999 TL 450 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
950 TL 450 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
977 TL 450 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
999 TL 450 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
950 TL 450 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
977 TL 450 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
999 TL 450 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
953 TL 450 TL Ücretsiz