2 GECE KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU

Konaklamalı Tur 2 GECE KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU
Kişi Başı 2950.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1. GÜN
Sabah erken belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimizi alıyoruz Izmir Çıkışlı Bursa Uludağ Turumuza başlıyoruz. Akhisar yolu üzerinden gerekli molalanmız ardından yol güzergahımız da Gölyazı ya gidiyor doğanın tadını çıkarıyor bir birinden güzel resimler ile anılanmızı biriktirmeye başlıyoruz. Buradan hareket ile Bursa'ya ulaşıyoruz. Büyük Çınar ağacıyla ünlü olan Kınalı Kar dizisinin çekildiği Cumalıkızık köyüne gidiyor ve öğlen yemeği molamızı burada yapıyoruz. Bu küçük şirin köyümüzü geziyor ve Osmangazi ilçesine doğru yol alıyoruz. İlk olarak Orhangazi ve Osmangazi türbesini gezdikten sonra Bursa Ulucamii'ye gidiyoruz.Ulucamii'yide içinde bulunduran Kapalı Çarşı yı görüyor ve geziyoruz. Izmir çıkışlı turumuzun 1.gününü otelimizde sonlandırıyoruz (Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde) Konaklama Bursa

2.GÜN  

Sabah Kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra aracımızda toplanıp Uludağ keyfini doyasıya yaşamak üzere yola çıkıyoruz. Uludağ'a vardığımızda teleferik ile yukan çıkıyor Uludağın manzarasını izleyip şömine başında sıcak içeceklerimizi yudumluyor, Kayak yapmak isteyen misafirlerimizi karla baş başa bırakıp serbest zamanımızın keyfini çıkanyoruz. Serbest zamanımız ardından aracımıza binip öğle yemeğimiz için Uludağın eteklerine iniyoruz. Bir sonraki durağımız İnkaya Tarihi Çınar ağacı sonrasında Emirsul tan camii ve yeşil camii'yi görmek için yola çıkıyoruz.llk durağımız Zeki Mürenin de mezarının bulunduğu Emirsultan camisini görüyoruz. Emirsultan camisi gezimizin ardından Yeşil cami'ye gidiyor buradaki camileri de gördükten sonra otelimize geçiyor günü noktalıyoruz. (Akşam yemeği ve konaklama otelimizde) Konaklama Bursa
 
3.GÜN

Sabah Kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra aracımızda toplanıp Uludağ keyfini doyasıya tekrarlamak üzere yola çıkıyoruz. Uludáğ'a vardığımızda Serbest zamanımızın sonrasında aracımıza binip öğle yemeğimiz için Uludağ'ın.eteklerine iniyoruz. Buradaki gezimiz sonrasında Izmir çıkışlı turumuzu sonlandırmak için Izmir'e doğru yola çıkıyoruz. Izmir yolu üzerinden giderken meşhur kestane şekeri satış yerlerine uğrayıp gerekli molalarımızın ardından izmir'e ulaşıyoruz Bir başka Martı Tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz Bir Başka Izmir Çıkışlı Turda görüşmek dileği ile.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *Lüx Otobüs ile ulaşım
  *2 Gece Otel Konaklama
  *Otelde alınan ( 1akşam yemeği ve
  1 Sabah kahvaltısı )
  *Acenta ikramı
  *Rehberlik Hizmeti
  *Seyahat sigortası
  *Acenta Refakati

Dahil Olmayanlar

  * İlk gün sabah kahvaltısı
  *Öğle yemekleri
  *Müze ve ören yeri girişleri
  *Tur esnasında harcanan ekstralar
  *Telesiyej ücreti
  *Kayak Takım ve vs

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
2950 TL 1475 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
3115 TL 1475 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
3204 TL 1475 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
3275 TL 1475 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
3115 TL 1475 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
3204 TL 1475 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
3275 TL 1475 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
3115 TL 1475 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
3204 TL 1475 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
3275 TL 1475 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
3115 TL 1475 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
3204 TL 1475 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
3275 TL 1475 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
3124 TL 1475 TL Ücretsiz