Beypazarı Eskişehir Turu

Konaklamalı Tur BEYPAZARI ESKISEHIR MUM MUZE BILIM KULTUR PARKI GEZISI
Kişi Başı 419.00 TL
  • Seyahat Sigortası
  • Engelilere Uygun
  • MTTur Güvencesi
  • Araç içi İkramlar
  • Yöresel Alışveriş
  • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN:
Akşam belirlenen saatte değerli misafirlerimizi alıp , yolculuğumuza başlıyoruz Sabah kahvaltımızı yoldaki uygun bir tesiste verdikten sonra Afyon kara yolu üzerinden keyifli bir yolculuk sonrasında BEYPAZARI’ na ulaşıyoruz. Kent Tarih Müzesi, Hıdırlık Tepesi, Alaeddin sokakta alışveriş, Alaeddin Camii gezilerimizi yapıyoruz. Belirlenen saate buluştuktan sonra Eskişehir' e doğru yola çıkıyoruz öncelikle ESKİŞEHİR’ in değişen yüzünün kanıtı olan parkların öncüsü Kentpark’ a gidiyoruz bu güzel günümüzün sonunda Eskişehir' deki hotelimize yerleşiyoruz, konaklama ve akşam yemeği hotelimiz de.
2.GÜN:
Sabah hotelimiz de alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Şelale Park çıkıp Eskişehir manzarasına karşı çaylarımızı yudumluyoruz. Odun pazarı Evlerine geliyoruz ve BAL MUMU heykel müzesini geziyoruz, ,Cam Müzesini ve kurşunlu cami ve külliyesini gezdikten sonra Şehrin en güzel noktası olan Porsuk ‘ ta gondol turumuzu yapıyoruz. Öğle Yemeğimizi Eskişehir’in Meşhur Çiğ böreği olarak aldıktan sonra ve Bilim Kültür Parkı gezilerimizi yapıyoruz. Günümüzün sonunda Kütahya üzerinden İzmir' e doğru yola çıkıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

    -Tüm Ulaşım ve Çevre Gezileri -Lüks Otobüs İle Seyahat -3* otel konaklaması ( Eskişehir büyük hotel ) -Otelde Akşam Yemeği ( set menü ) -Otelde sabah kahvaltısı ( açık büfe ) -Araç içi İkramlar -İzmir MT Tur Turizm Seyahat Refakati -Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayanlar

    -Öğle Yemekleri -Kişisel Harcamalar -Müze ve Ören Yeri Girişleri -Porsuk gondol gezisi

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
419 TL 210 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
442 TL 210 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
455 TL 210 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
465 TL 210 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
442 TL 210 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
455 TL 210 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
465 TL 210 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
442 TL 210 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
455 TL 210 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
465 TL 210 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
442 TL 210 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
455 TL 210 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
465 TL 210 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
444 TL 210 TL Ücretsiz