Pamukkale Termal Denizli Bozdağ Turu

Günübirlik Tur PAMUKKALE TERMAL OTEL KONAKLAMALI DENIZLI BOZDAG NIFFER TURU
Kişi Başı 425.00 TL
  • Seyahat Sigortası
  • Engelilere Uygun
  • MTTur Güvencesi
  • Araç içi İkramlar
  • Yöresel Alışveriş
  • Profesyonel Rehberlik

1. GÜN: 25 Ocak Sabah , Saat 07:00’ da siz değerli misafirlerimizi alarak, yolculuğumuza başlıyoruz.Yol üzerinde Torbalı’da kahvaltımızı aldıktan sonra Selçuk - Aydın – Nazilli güzergahı üzerinden Pamukkale’ye doğru hareket ediyoruz.İlk durağımız hem UNESCO DOĞAL MİRAS LİSTESİNE hem de UNESCO KÜLTÜREL MİRAS LİSTESİ’nde bulunan HİERAPOLİS ANTİK KENTİ ve PAMUKKALE TRAVERTENLERİ.Aziz Yuhanna İncilinde bahsi geçen 7 kiliseden bir tanesi olan , tapınakları ve şifalı sularıyla meşhur , Kutsal Şehir olarak adlandırılan Hierapolis Antik Kenti’nin günümüze ulaşmış Roma dönemine ait Antik Tiyatrosunu , Kehanet ve Müzik tanrısı Apollon Tapınağını , Yer altı tanrısı Hades’e adanmış ve Cin Çukuru olarak adlandırılan Plutonium’u , Nymphaeum’u ( Anıtsal Çeşme ) , Frontinus Caddesi ve Kapısını ve Latrinaları gördükten sonra Pamukkale’nin meşhur travertenlerinde serbest zaman alıyoruz. Belirlenen saatte tekrar buluşuktan sonra Öğle yemeğimizi alıyor ve Karahayıt’a doğru haraket ediyoruz.Termal Otelleri ve kaynaklarıyla meşhur Pamukkale Travertenlerine benzeyen , daha renkli bir görüntüye sahip olan Karahayıt’ta vakit geçirdikten sonra KARAHAYIT’TA yer alan Termal Otelimize yerleşiyor ve termal havuz keyfimizi yaşıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama hotelimizde... 2.GÜN: Sabah belirlenen saatte kahvaltımızı aldıktan sonra Denizli – Tavas üzerinden , Bozdağ’da 2400 metre rakımda bulunan Nikfer Kayak Merkezine hareket ediyoruz.Nikfer Kayak Merkezine ulaştıktan sonra kış sporları yapmak üzere serbest zaman veriyoruz.Belirlenen saatte buluştuktan sonra eşsiz kar manzarası eşliğinde öğle yemeği yemeğimizi alıyoruz.Ardından akşam üzeri aracamıza yerleştikten sonra Otelimize doğru yola çıkıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama hotelimizde... 3.GÜN: Sabah belirlenen saatte otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra otelden ayrılıyoruz.İzmir’e dönüş yolunda Buldan’a uğruyoruz.Burada vakit geçirdikten sonra İzmir’e doğru yola çıkıyoruz.İzmir’e vardığımızda Bir başka MT tur organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.
MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

    *2 gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması *Otelde Alacağımız Akşam Yemeği *Otelde Alacağımız Sabah Kahvaltısı *Lüks Otobüslerle Ulaşım ve Çevre Gezileri (Minibüs Gerektirmeyen Yerlerdeki Ulaşım *Otobüs içi İkramlar *Profesyonel Rehberlik Hizmeti *Seyahat Sigortası *MARTI TUR REFAKATİ

Dahil Olmayanlar

    * Müze Ören Yeri, Teleferik ve Milli Park Giriş Ücretleri * Yolda giderken alınacak Sabah Kahvaltısı, dönüşte yolda alınacak Akşam Yemeği ve molalarda alınacak yiyecek ve içecekler… * Öğle Yemekleri *Otel Minibar Ücretleri ve Alınacak EKSTRA Yiyecek ve İçecekler * 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
425 TL 213 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
449 TL 213 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
462 TL 213 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
472 TL 213 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
449 TL 213 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
462 TL 213 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
472 TL 213 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
449 TL 213 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
462 TL 213 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
472 TL 213 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
449 TL 213 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
462 TL 213 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
472 TL 213 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
450 TL 213 TL Ücretsiz