İzmir den Kıbrıs Turu

Konaklamalı Tur İZMIR çIKIşLI UçAKLı KıBRıS TURU
Kişi Başı 890,00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN:
Turumuz sabah saat 08:00 da Adnan Menderes Havalimanın da buluşuyoruz. Saat 08.40 da kalkacak olan Pegasus Havayollarına ait Kıbrıs uçağı için CIN işlemlerine başlıyoruz. Saat 10.00 da Ercan Havalimanına iniyoruz.Bizi bekleyen araçlarımızla buluşup, GİRNE merkez de bulunan otelimize transferimiz ardından, GİRNE de yat limanını görüp, alışveriş için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizi de yedikten sonra otelde odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimiz de alıyoruz. Yemekten sonra isteyen konuklarımız Casinoda oyun oynayabilir veya gece eğlence mekanlarında gönüllerince eğlenebilirler. 4* DOME HOTEL
2.GÜN: 
Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra , Makarios'un Avukatı ve çok büyük silah tüccarı olan İtalyan asıllı Pablo Pavilides in evi MAVİ KÖŞK (Kaçakçının Köşkü), VASİLYA bölgesinde bulunan AŞK AĞACI, ÇIKARMA PLAJI, BARIŞ, ÖZGÜRLÜK MÜZESİ, KARAOĞLANOĞLU ŞEHİTLİĞİ, Fransızcada Barış Manastırı anlamına gelen BELLAPAİS KÖYÜ MANASTIRI ve KİLİSESİ ile GİRNE KALESİ gezilerimizi yaparak otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
3.GÜN:
Sabah kahvaltısı sonrasında, Kıbrıs Barış Harekatında yer alan şehitlerimizin yattığı BOĞAZ ŞEHİTLİĞİ, RAUF DENKTAŞ MEZARI, LEFKOŞA, Dr. Nihat İlhan Bey in eşinin ve 3 çocuğunun katledildiği, Kanlı Küvet olayının izlerinin sergilendiği BARBARLIK MÜZESİ, CUMHURBAŞKANLIĞI KONUTU, VENEDİK SUTUNU, LOKMACI BARİKATI , ARASTA SOKAK, SELIMIYE CAMİİ, BÜYÜK HAN, gezilerimizi yapıp, GAZİ MAGUSA’ ya geçerek, burada bulunan NAMIK KEMAL ZINDANI, LALA MUSTAFA PAŞA CAMİ ve şehrin muhteşem sur duvarlarını görüyoruz. Ardından, hayalet şehir KAPALI MARAŞ gezilerimizide tamamlayıp, ekstra akşam yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında, ERCAN HAVALİMANI na geçiyoruz. Pegasus Havayolları kontuarında işlemlerimizi tamamlayıp uçağına biniyor ve İZMİR e ulaşıyoruz. Bir sonraki organizasyonumuz da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  - ERCAN HAVALİMANI-HOTEL ; HOTEL - ERCAN HAVALİMANI TRANSFER
  - PEGASUS HAVAYOLLARI İLE İZMİR-ERCAN-İZMİR UÇAK BİLETLERİ 
  - 4* HOTELDE 2 GECE YP KONAKLAMA 
  - TÜM REHBERLİK HİZMETLERİ
  - ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

Dahil Olmayanlar

  - HOTELDE BELİRLENEN EXTRA HARCAMALAR
  - MÜZE, ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ 
  - MAGUSA-LEFKOŞE TURU ( 50 TL )
  - MAVİ KÖŞK - BELLAPAİS TURU (50 TL )

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
890 TL 445 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
940 TL 445 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
967 TL 445 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
988 TL 445 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
940 TL 445 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
967 TL 445 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
988 TL 445 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
940 TL 445 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
967 TL 445 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
988 TL 445 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
940 TL 445 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
967 TL 445 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
988 TL 445 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
943 TL 445 TL Ücretsiz